Prawo upadłościowe


Kancelaria od początku swej działalności specjalizuje się w świadczeniu pomocy prawnej w ramach toczących się postępowań upadłościowych.

Obejmuje ona nie tylko proces złożenia wniosku o ogłoszenie upadłości przedsiębiorcy, ale także pomoc w trakcie toczącego się postępowania upadłościowego. Naszymi Klientami są zarówno przedsiębiorcy, jak i syndycy masy upadłości, co pozwoliło na zdobycie szerokiego doświadczenia w zakresie prawa upadłościowego.
Zespół Kancelarii tworzą doświadczeni prawnicy, których wiedza i umiejętności stanowią gwarancję świadczenia fachowej pomocy prawnej na najwyższym poziomie. Stale podwyższamy swoje kwalifikacje – nasi współpracownicy posiadają stopnie naukowe i tytuły zawodowe radców prawnych i adwokatów, posiadają licencję doradców restrukturyzacyjnych, a ponadto są autorami publikacji z zakresu szeroko pojętego prawa upadłościowego m.in. Komentarza do Prawa Restrukturyzacyjnego oraz Komentarza do Prawa Upadłościowego. Wśród współpracowników kancelarii są osoby, które pełnią funkcję syndyków w różnych postępowaniach upadłościowych od ponad 25 lat.

Kompleksową realizację powierzonych nam projektów umożliwia stała współpraca z wyspecjalizowanymi podmiotami, w tym z biegłymi rewidentami, rzeczoznawcami majątkowymi, tłumaczami przysięgłymi oraz ze specjalistami z dziedziny ekonomii.